Eli haluaisin alkaa pukeutumaan emo/gootti tyylisiin vaatteisiin, sillä rakastan molempia tyylejä, mutta en löydä mistään hyviä vaatteita.. Voiko joku kertoa hyviä/edullisia nettikauppoja, itse en tiedä kuin emp:n ja cyber shopin (Jälkimmäisestä on paketti nytkin tulossa;3) Onko netissä mitään sivustoa, missä myytäisiin tämän tyylisiä vaatteita käytettyinä?
Mistä hyviä emo/gootti vaatteitta?
4
521
Vastaukset
- janica1
Huutonet ?
- lalalaa
Eikö olis paljon yksinkertasempaan vaan googlata esim, ''alternative clothing online'' tai vastaavaa?
http://www.attitudeclothing.co.uk/
http://www.grindstore.com/
http://www.phazeclothing.com/
http://www.phazeclothing.com/
http://www.darksideclothing.com/
http://www.katesclothing.co.uk/
.... googlaamalla löytyy vielä paaaljon lisää- lalalaa
.... en tosin huomannut tota käytettynä kohtaa. Kannattaa kattoo eBaysta, ja googlamalla ''used alternative clothing'' löytyy kans kivasti sivustoja.
http://www.velvetgarden.com/hair-hats/
http://www.saphoona.com/
- Anonyymi
Voit selata sivustoamme ja toivon, että pidät siitä, https://gthic.com/collections/clothes
Meillä on myös blogin sisältöä, jota voit selata. Toivomme, että nautit siitä, https://blog.gthic.com/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2154178Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692685Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932401- 472333
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321561Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5321350Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 571300
- 751273
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251176