Miksi

vain harvoilla palstan miehillä on rohkeutta näyttää lärvinsä?
566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei oo helppoo olla julkisesti ruma :(

Äänestä

Johtuu siitä, ettei palstalla ole miehiä.

Äänestä

En minä, palstan ainoa tosimies ole kuvaani piilotellut

myös fb:ssa ja Aijaassa julkaisut kuviani,,,,,,,,

julkkiksena olo on toisnaan kiusallistakin

kun kaikki kaunottaret tulevat pokaamaan minua alvariinsa

Äänestä

Koska miehet ei voi huomiohuorata tissikuvan laittamalla niin ei tule sitten naamakuvaakaan.

Äänestä

Tu licet et manibus blandis et vocibus instes te contra facies imperiosa tua est.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


määmy kirjoitti:

vain harvoilla palstan miehillä on rohkeutta näyttää lärvinsä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu