Olenko kaksinaamainen tyttöystävä?

Ollaan pariskunta, jossa mies jäi kiinni pornon katsomisesta, hänen oman koneensa sivuhistoria paljasti hänet. Olin tästä todella loukkaantunut ja raivosin hänelle aikani kunnes suostuin antamaan hänelle anteeksi. Mies on luvannut parantaa tapansa ja vannoo pitävänsä minua tärkeimpänä halunsa kohteena.

Jälkeenpäin tunnen itseni kaksinaamaiseksi koska olen masturboinut katsomalla lesboerotiikkaa silloin kun mies on ollut poissa kotoa.

Onko teitä "kaksinaamaisia" naisia muitakin?
9258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Älä huoli. Miehesi ei pysty parantamaan tapojaan. Hän kyllä rupeaa inhoamaan sinua ja ehkä itseäänkin.

Äänestä

Tutkimusten mukaan 92% naisista on tällä tavoin kaksinaamaisia. 71% naisista, jotka pettävät haluavat kieltää mieheltään pornon.

Äänestä

Noo, tuohon voi vain sanoa että miehes katsoo pornoa koska ei pidä sinua haluttavana ja ei rakasta sinua. Se vaan on niin että miehes tapa on runkata vaikka olisit kuinka kaunis, se ei siis liity sinuun mitenkään.

Äänestä

Nykyään mielummin tyydytän itseäni nettipornoa ja isoja kulleja siinä katsoen, nautinnollisempaa kun väljähtänyt parisuhdeseksi.

Äänestä

Joo. En minäkään tarvitse vaimoa runkkaukseen. Rakasteluun hän taas ei pysty. Ei hän tiedä mitä se edes tarkoittaa eikä osaisi edes itse tehdä siihen aloitetta. Tunnetta halusta tai välittämisestä ei hänellä löydy.

Aivan liian vaivaannuttava toimenpide mielensä pahoittamiseen. Nyt ei tarvitse kerjätä ja vehdata, vaan tietää etukäteen, että lopussa kiitos seisoo.

Äänestä

Jää kiinni pornon katsomisesta?? Mitäs kiinni jäämistä siinä on? Aika moni katsoo pornoa...

Katsokaa yhdessä ;)

Äänestä

Kaksinaamainen sä oletkin. Miehelle et suo yhtään omaa kivaa ja itsesi kohdalla se on oikeutettua. Meillä molemmat katsotaan, yksin ja yhdessä. Ja molemmat tietää sen. Nyt sä olet saanut miehesi luopumaan asiasta, joka toi hänelle nautintoa. Sun vuoksesi. Erittäin epäreilua.
Kyllä se oma puoliso on tärkein halun kohde, vaikka pornoa katsookin. Katsokaa yhdessä. Se on hyvää esileikkiä.

Äänestä
  • Meillä ollaan kumpikin kaksinaamaisia. Mies ei tiedä että minä tiedän hänen pettävän. Minä taas esitän rakastunutta vaimoa ja haudon kostoa jossa aion iskeä häntä vyön alle niin että tietää tulleensa pahemman kerran kusetetuksi.

    Äänestä

mullaki pitää nykiä kätöseen ku rouvaani en kehtaa enää panna ku se varmaa kuolis siihe...onhan sill ikääki 100v itellä 12v :=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yhtä väärin? kirjoitti:

Ollaan pariskunta, jossa mies jäi kiinni pornon katsomisesta, hänen oman koneensa sivuhistoria paljasti hänet. Olin tästä todella loukkaantunut ja raivosin hänelle aikani kunnes suostuin antamaan hänelle anteeksi. Mies on luvannut parantaa tapansa ja vannoo pitävänsä minua tärkeimpänä halunsa kohteena.

Jälkeenpäin tunnen itseni kaksinaamaiseksi koska olen masturboinut katsomalla lesboerotiikkaa silloin kun mies on ollut poissa kotoa.

Onko teitä "kaksinaamaisia" naisia muitakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu