nörttivastustaja

Ajatelkaa että feispuukin on kehittäneet maailman epäsosiaalisimmat tyypit. Nyt koko maailma on polvillaan heidän edessään.

Mitäs jos ihannemies ei löydykään verkosta vaan ihan oikeasta elämästä!
Ihannemies myös pitää kissoista.
1132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

What

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hypertensio kirjoitti:

Ajatelkaa että feispuukin on kehittäneet maailman epäsosiaalisimmat tyypit. Nyt koko maailma on polvillaan heidän edessään.

Mitäs jos ihannemies ei löydykään verkosta vaan ihan oikeasta elämästä!
Ihannemies myös pitää kissoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu