Paljon on puhuttu DarkFearin nuoruudesta ja tulevasta keski-ikäisyydestä ja vanhuudesta, mutta millainen oli DarkFearin lapsuus? Siis se ainoa aika hänen elämässään, joka on jo kiistattomasti ohi (nuoruus jatkuu vielä piiiiiitkään).
DarkFearin lapsuus
Kotiseudun kasvatti
480
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Heti lapsena päätin että menen sivariin koska naistahan en saa en edes vahingossa vaikka vahinko olenkin!
Sä kun et tiedä vittu musta ja mun elämästäni yhtään mitään, joten pidä sä vitun huora se turpasi kiinni siinä!!!!!!!!!!!
Oliko sulla kavereita lapsena? Leikitkö lapsena? Mitä leikkejä?
Ollessaan varhaisnuori 44 -vuotias, DarkFear raivosi edelleen palstalla hänen inhoamilleen armeijan käyneille naista saaneille miehille, hän raivosi verisuonet räjähtämispisteessä siitä miten ei arvosta Suomea ja tahtoisi muuttaa pois koko maasta, harmikseen hän 44-vuotiaana nuorukaisena pystyi vain haaveilemaan niinkin uskaliaista maailmanmatkoista kuin Tukholman risteilyistä