peel-off naamiot

Miltä kaikilta valmistajilta löytyy ns. peel-off naamioita, ovat kuulemma tehokkaita mustapäihin yms.? Minkä valmistajien peel-off naamioita ootte kokeillu, mitä voitte suositella ja mitä taas ette?
2400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Exfoliating Citrus Peel-Off Mask. Seka- ja rasvaiselle iholle.

Äänestä

Mie oon käyttäny Freemanin peel off masqueta. se on ihan hyvä ollu, tosin aika jämäkästi ottaa kiinni :) Mutta lika lähtee :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaffakeksi kirjoitti:

Miltä kaikilta valmistajilta löytyy ns. peel-off naamioita, ovat kuulemma tehokkaita mustapäihin yms.? Minkä valmistajien peel-off naamioita ootte kokeillu, mitä voitte suositella ja mitä taas ette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu