Niin, raskauksien jälkeen vatsa on todella järkky. Iho venynyt navan alta ja yltä. Raskausarvet vaalenneet ja ne eivät haittaa, mutta tuo ylimääräinen iho!
Olen laihdutellut itseäni ja käyn tiuhaan salilla, muuten kroppani on kiva. Jalat jo ehkä liiankin hoikat ja tissit valahtaneet, mutta edelleen tuo maha!
Pitääkö vetää itsensä ihan anorektikoksi että nuo viimeiset rasvan hilutkin lähtisivät tuon ylimääräisen mahanahan alta, että iho voisi edes joten kuten vähän palautua?
Onko teillä kokemusta?
Auttaisiko joku kiinteytyshoito tuohon ihoon, toimivia kokemuksia?
Vai ainoastaan tuo kirurginen operaatio?
Muuten hoikka, mutta tuo vatsa raskauksien jälkeen. Apua!
Voihan Erkki
1
198
Vastaukset
- Piiac
Laita spostia niin kerron uudesta tuotteesta.voisin sanoa, että toimii, mutta kokeilla tätä pitää ;)
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain31611911Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15211069Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2516393Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2235202Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1663673- 1743548
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502513Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3291990Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov111827Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171725