Miehet pelkäävät itsevarmaa ja naisellisesti pukeutuvaa kaunista naista. Kiertävät kuin kissa kuumaa puuroa mutta sanaakaan ei saada suusta kuin vasta 2 promillen hutikassa! Luulisi tämän perusteella että kaikillla suomalaisilla miehillä on Dysfasia.
Miehet -te pelkääätte!
so lady
7138
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
entä sitten?
Äläpäs pilkkaa. Änkytystäkin pitää suosia, ettei se muutu katoavaksi kansanperinteeksi.
Noin muuten olen tietysti kanssasi samaa mieltä siitä, että me miehet lähestymme mielummin rekkalesbon stereotypiaa muistuttavia naisia. Ylensähän virheellisesti väitetään, että baarissa joisimme naiset kauniiksi, mutta itse asiassa juomme teidät rumiksi.
Enemmän miehet pelkäävät kälättäviä femakkoja
jotka luuleva olevansa tosissaan miehiä älykkämpiä
Tiedätkö mikä on dysfasia?
Ehkäpä on niin, että me miehet ollaan sittenkin opittu kokemuksen kautta varsin tärkeä oppi: Katsoa saa mutta ei koskea
Tuo mainostamasi itsevarmuus kun niin monesti onkin verhottua ylimielisyyttä! Toisaalta, miksi se kauniisti pukeutunut nainen puhumisesta paranee, , sehän riisuisi vaan ne kauniit ja sexyt asut ja alta paljastuisi , , , no se tavallinen nainen.
Tai sitten et ole miesten mielestä kiinnostava..
dysfasia on kielellin puhe ja kirjoitushäriö
dysfagia .nielemishäirö
dysleksia--lukihäiriö
änkyttäminen naaraan mukana perinnöllin puhevikä
jonka perii tavallisimmin mies
kuten värisokeudessakin--mies taas uhrina:(