Yks nainen halusi panna

mutta mä en antanut sille vaan olin et joo sitten myöhemmin. Nyt ei nainen sitten vastaa viesteihin eikä puhelimeen. Ei taida nainen enää soitella tai haluta tavata.
2202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Naisen itsetunto meni pirstalaikeksi kun en pannut sitä jakorasiaa.

Äänestä

Tuli itsellänikin netin kautta potentiaalinen tilaisuus päästä panemaan yhtä naista mutta se meni jo mitä luultavemmin ohi kun en alkanut johdatella asioita siihen suuntaan. Eipä noita tilaisuuksia koskaan ole ollut liiaksi asti tai käytönnössä ei juuri ollenkaan. Mut minkäs teet kun olet häviäjäksi syntynyt niin ei sitä osaa/uskalla viedä asioita pidemmälle vaikka tulisikin aivan selvä tilaisuus sellaiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


semmosta se kirjoitti:

mutta mä en antanut sille vaan olin et joo sitten myöhemmin. Nyt ei nainen sitten vastaa viesteihin eikä puhelimeen. Ei taida nainen enää soitella tai haluta tavata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu