Osaako joku kertoa, mikä tämä ideals.fi on?
ideals.fi?
3
215
Vastaukset
- Tästä alkuun
Tämän aiheen pitäisi kuulua verkostomarkkinoinnin puolelle, mutta jostain syystä julkkikset Jari Sarasvuo ja Ville Haapasalo ovat antaneet hankkeelle kasvonsa. Mukana on myös helsinkiläinen lakitoimisto Lexia.
- ja tästä jatkoon
siltä näyttää. firman sivuilla ei sitten omia yhteystietoja juuri paljasteta. ei vaikuta kovinkaan houkuttelevalta. tietääköhän mainitut tahot siis sarasvuo ja kumppanit missä ovat mukana??
- 14all41
Kun uusia ja innovatiivisia organisaatioita rakennetaan, on ratkaisevan tärkeää luoda vahva kuva miten ja minne ollaan matkalla ja millaisella porukalla. Jos ymmärsin oikein, on tämän kehitelmän tarkoitus rakentaa yhteisöllinen osuuskuntamuotoinen organisaatio, mikä jakaisi kaupallisen toimeliaisuuden tuoton varsin avokätisesti jäsenien käyttöpääomaksi.
No aika näyttää kestääkö toiminnan julkikuva läpivalaisua ja kykeneekö se rakentamaan tämän päivän mielipuolisille markkinoille uutta ajattelutapaa sekä oikeudenmukaisuutta tavoittelevaa liiketoimintaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 863979
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.523295Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1603012Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,622951SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.772464Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52296Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a251984Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s621961Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1651931- 931338