Menkää baariin yksin

eiks niin

Kyllä sieltä seuraa saa kun rohkeesti menee juttelee naisille.

14

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tärkeä kysymys

      Ei naisetkaan mene rohkeesti jutteleen miehille joten miksi miesten pitäisi?

    • Viimeisin naisen reaktio tervehdykseeni baarissa taisi olla pitkä katse ja mutina et sun näkösen ei kannattas ees yrittää. Silloinkun baarissa kävin sain myös kehoituksia tappaa itseni...

      • m28.

        Aika hyvin, itse sain kerran naiselta kommentin: "olet pelokkaimman näköinen ihminen mitä olen koskaan nähnyt".


      • Uskslsö
        m28. kirjoitti:

        Aika hyvin, itse sain kerran naiselta kommentin: "olet pelokkaimman näköinen ihminen mitä olen koskaan nähnyt".

        Harjoitus tekee mestarin: jos vaikka kymmenen naista ei ala keskustelemaan kanssasi, yhdennentoista kohdalla et välitä pakeista jolloin kehinkielesi on rennompaa=viehättävämpää.


      • m28.
        Uskslsö kirjoitti:

        Harjoitus tekee mestarin: jos vaikka kymmenen naista ei ala keskustelemaan kanssasi, yhdennentoista kohdalla et välitä pakeista jolloin kehinkielesi on rennompaa=viehättävämpää.

        Niin kai sitten. Aina sitä vaan ollut siinä uskossa että jännitys ei varmaan näy ulospäin, yleensähän sanotaan, että "olet itse itsesi pahoin arvostelija" mistä en ole samaa mieltä, mulle on kommentoitu paljon esim ulkonäköasioita mistä en itse ollut edes juuri tietoinen/välittänyt ennen niitä kommentteja.
        Ja sitten tulee tuollainen kommentti päin näköä, tuijotin valehtelematta tyttöä ainakin 5 sekuntia putkeen tuon jälkeen kun en melkein voinut uskoa sitä todeksi.
        Naisten empatiakyky ftw.


      • pano 100 euroa

        Tässäpä niitä LAADUKKAITA UPEITA SUOMALAISIA (?) NAISIA oli tarjolla? PASKAvittuSAATANA näitä diiva-naisia. Jos käyn baarissa (pitää olla jotain ohjelmaakin siellä) en iske ketään naista.

        Suomessa naisten keskuudessa on suurta hupia varmaankin olla helvetin töykeä miehelle joka ei ole tarpeeksi komea ja ulkomailla sellainenkin mies saisi kiinnostusta paljon näitä suomi-matameja kauniimmilta naisilta.

        Väkivaltaiset sosiopaatit näitä baari-matameja kiinnostaa siinäpähän silmä mustana nyyhkytätte.


    • Pöllötin

      Just... eikö yksin baariin menevä mies, joka yrittää epätoivoisesti iskeä naisia, ole aika säälittävä näky? Minä en ainakaan viitsi yksin mennä, tuntuu niin epätoivoiselta sellainen.

    • jokuufo

      eipä narttui voi miellyttää ko isoltukul rahaa ja iso arska vartalol.

    • mies 86

      No ei kyllä nuoren miehen kannata omin päin lähteä baariin kun siitä lähes väistämättä ajatellaan kaikenlaista negatiivista. Lähdetään ehkä tosin darkkiksen kanssa tässä joku kerta.

      • Niin ei kyllä yksin kannata nuoren miehen todellakaan mihinkään baareihin koskaan lähteä, kun kaikki siitä aina vaan kaikkea negatiivista ajattelevat.


    • jaska.

      V*ttu mitä nössöjä.

      • saska.

        Oletko jaska käynyt koskaan paskalla?


        EHHEH. Hauska juttu, eikös?


      • ---
        saska. kirjoitti:

        Oletko jaska käynyt koskaan paskalla?


        EHHEH. Hauska juttu, eikös?

        Nuortenpalstalla tuota tyyppiä sanottiin paskajaskaksi kun oli aina vittuilemassa kaikille.


    • jaska.

      Ja kyllä se loukkasikin pahasti...ei todellakaan tehnyt höpöniä ei sitten yhtään!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      924
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe