Jumalattaren muodot!
Kerttu Niskanen
upea nainen
131506
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
On ihan nätti, mut hiihtäjistä löytyy kyllä useita mun mielestä viel paljon sexympiä.
Kyllönen on yhtä pitkä, mutta kun siellä peräpäässä ei ole niitä kurveja.
Absoluuttisesti terässä on Kerttu! Ja ihana nätti nainen! :)
On yleensäkin niitä parhaimpia. Muotoja ja säärtä toki pitää Mäkäräisen ja Niskasen tavoin olla. Bergerin näköiset muijat saa silmät ainoastaan vuotamaan verta.
Samaa mieltä, kyllä Kerttua voi sanoa ihannenaiseksi ;) Sievä, timmi ja reippaan oloinen nuori nainen.
Ja taatusti erittäin tiukka.
Suomalaisista kärkipään hiihtäjistä must sexyin on Mari Laukkanen, ulkomaisista löytyy kyl vielä pornompia, saksalaisita varsinkin.
Laukkanen, Kyllönen, Mäkäräinen ja Niskanen. Astrid Jacobsen on ladyjen kanssa suunnilleen saman pituinen, mutta kun ne kurvit puuttuu.
Suloinen ja naisellinen tyttö tämä Kerttu.Katsokaapa kun hän hiihtää kauniisti.Ei töksyttele.
Ainoa hyväpeppuinen suomihiihtäjätär on Riitta-Liisa Roponen.
Kepan perä on myös kaunis törömallinen, keinuu kutsuvasti. Mutta taitaa Mikkonen tilkitä
Ruotsin naiset kauneimpia heille ei Kerttu pärjää.
Tosi nättihän se on. Siitä ei mihinkään pääse. Mutta kyllä jumalatar olisi paljon muodokkaampi. Kyllä kurveja on oltava.