mitä on atm ja yt?

kysynpä vaan.
780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

alemman tason mies, ylemmän tason

Äänestä

Atm: mies joka kuvittelee että hänellä ei ole "sitä jotain".

Ytm: mies, joka on opetellut pokaamaan.

Äänestä

kiitoksia vastauksista kaikille. katsonpa vielä tuon linkin. :-)

Äänestä
  • No mitä pidit linkin keskustelusta? Alku menee vähän alapäätasoja viistellen, mutta keskivaihetta ja loppua kohden keskustelun taso mielestäni nousee hyvinkin tasokkaaksi;)

    Äänestä

atm= ruma joka ei saa naista eikä seksiä
ytm= komea joka saa seksiä aina kun haluaa.

Äänestä

joopajoo lässyti lää...


netissä on vain tietty porukka joka luulee tekevänsä faktoja tyhjästä kun perustellaan linkein ja p*skapuhein jossain palstalla..

oikea elämä ja faktat ei ole netissä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietolisäätuskaa kirjoitti:

kysynpä vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu