Jelppikää hölmöä!

kiineöevnsn

Tulossa olisivat siis eräät syntymäpäivät, eivät kovin virallinen tilaisuus. Minulta löytyy musta polvipituinen pitsimekko, jota aion käyttää. Ongelmaksi jää sukkahousut, sillä en halua niitä tylsiä mustia, koska en halua pukeutua kokomustaan syntymäpäivillä. Löytyykö teiltä ehdotuksia, esim jotain kivaa väriä?

1

185

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dfgvhbjko

      uusavuttomuuden huippu vai huono mielikuvitus?
      onhan noita värejä, prismassa katselin paksuhkoja (60den?) sukkiksia juuri viime viikolla, värivaihtoehtoja riitti; punainen, vaal.pun, turkoosi, violetti, sininen, vihreä, valkoinen, oli kuviollisia, raidallisia, pitsimalleja jne..
      mites ylipolvensukat? netistä ainakin boutique LouLoulla on hyvä valikoima, eikä kaikki ole sellaisia seksisukkia, vaan kivan pirtsakoita mutta juhlallisiakin..

      asukokonaisuutta voi piristää esim. sukkien kanssa samanvärisellä laukulla, ranne-tai hiuskorulla, huivilla, tai vaikka nauhalla jonka kiedot vyötärölle. ja ihan hyvin se asuste voi olla muunkin värinen, kunhan värit sopivat keskenään yhteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      158
      4475
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      71
      4219
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      13
      3376
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      131
      2988
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      187
      2699
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      39
      1777
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      67
      1505
    8. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      59
      1503
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      116
      1233
    10. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      18
      1175
    Aihe