En tajua

Mitä joku 180 senttinen blondi näkee jossain lyhyessä algerialaisessa savulihassa.
3129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rahaa

Äänestä

Tiedätkö, joskus se ihminen on vaan niin huippu luonteeltaa, et ei siinä mikään muu paina.
Toiseksi se kontrasti, jos on huomion hakuinen.

Sitäpaitsi näin pitkän ihmisenä voin sanoo, et niillä on itseluottamusta saalistaa se kuuma blondi sekä varmuutta pitää blondi. Pitkillä ihan suomi tai ruotsi ja britti miehillä ei vaan oo itsevarmuutta ja ne komeet pitkät olettaa et naiset alkaa saalistaa niitä. hell no

Äänestä

Varmasti paljon enemmän kuin valkoisessa tytisevässä haisevassa ihraklumpissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaapa kirjoitti:

Mitä joku 180 senttinen blondi näkee jossain lyhyessä algerialaisessa savulihassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu