venytyksistä puheen ollen

Moiii. En tiä että haittaako tuo venytys jollain tapaa armeian menoja? Ku oon harkitsemas et ottasinko venytyksen armeian jälkee vai enne. Kertokaa kokemuksii tai jotn :3
2124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

et voi armeijassa pitää korua niin kutistuu aina ennenkuin kerkeät lomille.

Äänestä
  • ota vasta armeijan jälkeen meinaa armeijassa pitää ottaa kaikki korut pois!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haittaakohan?? kirjoitti:

Moiii. En tiä että haittaako tuo venytys jollain tapaa armeian menoja? Ku oon harkitsemas et ottasinko venytyksen armeian jälkee vai enne. Kertokaa kokemuksii tai jotn :3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu