Hei olen 20-vuotias mies ja erittäin huolissani tämänhetkisestä tilanteestani. Tyttöystäväni lähti vaihtoon kolmeksi kuukaudeksi 2 viikkoa sitten ja meidän olisi tarkoitus tavata viikon päästä. Olemme seurustelleet vuoden. Elämäni on pyörinyt naiseni ympärillä hyvin voimakkaasti, asuimme yhdessä, olimme onnellisia ja olimme suunnitelleet tulevaisuutta yhdessä. Seksiä harrastimme vähintään 5 kertaa viikossa, toisaalta itse olisin pystynyt useamminkin.
Ongelmani on, että siitä asti kun tyttöystäväni lähti, haluni ovat olleet täysin jäissä. Tyttöystävä soittelee jatkuvasti ja kertoo miten on kiimainen ja harrastimme jopa puhelinseksiä, jossa näyttelin että olisin saanut, vaikka todellisuudessa minulla ei edes seissyt.
Stressasin tyttöystävän lähtöä jo kuukausia ennen, mutta sillon ei ollut vielä mitään oireita. Minua stressaa tyttöystävän jatkuva yhteydenpito, tuntuu että on pakko vastata ja olla mahdollisimman viehättävä, ettei hän vain löydä uudesta paikasta jotain toista. Jotenkin en ajattele hänestä samalla tavalla kuin ennen. Ikävä on valtava ja rakastan häntä ja haluan viettää loppuelämäni hänen kanssaan.
Tilanteeni on sietämätön. Opiskelu tuntuu erittäin vastenmieliseltä, mikään ei kiinnosta, edes bileet. Ruokahalu kadonnut (olen laihtunut 6kg). Treenaaminen ei kiinnosta. Lisäksi saan ahdistuskohtauksia, joissa saatan purskahtaa itkuun. Kaikki alkoi tyttöystävän lähdöstä.
Olen nyt siis menossa viikon kuluttua tapaamaan tyttöystävääni ja hän odottaa tietysti villiä seksiä, jota olemme tähän asti harrastaneet aina minun aloitteestani. En ole kuitenkaan kyennyt onanoimaan kahteen viikkoon, koska en ole saanut seisokkia. Mitään seksuaalisia halujakaan ei ole. Olen yrittänyt katsoa pornoa laidasta laitaan yms. Mikään ei vain kiihota!
Normaalisti olen ollut kuin pahainen elukka, joka on jatkuvasti kiimainen, tarttunut vain naisestani kiinni ja pannut kuin ******. Tämä yllättävä muutos on saanut minut täysin sekaisin ja pelkään ties mitä...
Halujen katoaminen
ahdistunut20
1
259
Vastaukset 1
Hei, ongelmasi on selvästi psyykkistä. Olet ahdistunut ja stressaantunut tästä elämäntilanteesta, joka on ollut sinun ja tyttöystäväsi välllä. Sinussa ei ole mitään vikaa fyysisesti, kun olet kuitenkin ollut normaalisti seksipeto. Minusta sinun pitäisi puhua naisellesi asiasta ja hän varmasti ymmärtää, jos rakastaa sinua. Tuo ongelmasi on ohimenevää, usko pois. Lippu korkealle ja älä ressaa turhia! =)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va731929Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661209- 1411008
Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu20969- 89685
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa106675Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63652- 41648
- 56624
- 58580