Halujen katoaminen

ahdistunut20

Hei olen 20-vuotias mies ja erittäin huolissani tämänhetkisestä tilanteestani. Tyttöystäväni lähti vaihtoon kolmeksi kuukaudeksi 2 viikkoa sitten ja meidän olisi tarkoitus tavata viikon päästä. Olemme seurustelleet vuoden. Elämäni on pyörinyt naiseni ympärillä hyvin voimakkaasti, asuimme yhdessä, olimme onnellisia ja olimme suunnitelleet tulevaisuutta yhdessä. Seksiä harrastimme vähintään 5 kertaa viikossa, toisaalta itse olisin pystynyt useamminkin.

Ongelmani on, että siitä asti kun tyttöystäväni lähti, haluni ovat olleet täysin jäissä. Tyttöystävä soittelee jatkuvasti ja kertoo miten on kiimainen ja harrastimme jopa puhelinseksiä, jossa näyttelin että olisin saanut, vaikka todellisuudessa minulla ei edes seissyt.

Stressasin tyttöystävän lähtöä jo kuukausia ennen, mutta sillon ei ollut vielä mitään oireita. Minua stressaa tyttöystävän jatkuva yhteydenpito, tuntuu että on pakko vastata ja olla mahdollisimman viehättävä, ettei hän vain löydä uudesta paikasta jotain toista. Jotenkin en ajattele hänestä samalla tavalla kuin ennen. Ikävä on valtava ja rakastan häntä ja haluan viettää loppuelämäni hänen kanssaan.

Tilanteeni on sietämätön. Opiskelu tuntuu erittäin vastenmieliseltä, mikään ei kiinnosta, edes bileet. Ruokahalu kadonnut (olen laihtunut 6kg). Treenaaminen ei kiinnosta. Lisäksi saan ahdistuskohtauksia, joissa saatan purskahtaa itkuun. Kaikki alkoi tyttöystävän lähdöstä.

Olen nyt siis menossa viikon kuluttua tapaamaan tyttöystävääni ja hän odottaa tietysti villiä seksiä, jota olemme tähän asti harrastaneet aina minun aloitteestani. En ole kuitenkaan kyennyt onanoimaan kahteen viikkoon, koska en ole saanut seisokkia. Mitään seksuaalisia halujakaan ei ole. Olen yrittänyt katsoa pornoa laidasta laitaan yms. Mikään ei vain kiihota!

Normaalisti olen ollut kuin pahainen elukka, joka on jatkuvasti kiimainen, tarttunut vain naisestani kiinni ja pannut kuin ******. Tämä yllättävä muutos on saanut minut täysin sekaisin ja pelkään ties mitä...

1

187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei, ongelmasi on selvästi psyykkistä. Olet ahdistunut ja stressaantunut tästä elämäntilanteesta, joka on ollut sinun ja tyttöystäväsi välllä. Sinussa ei ole mitään vikaa fyysisesti, kun olet kuitenkin ollut normaalisti seksipeto. Minusta sinun pitäisi puhua naisellesi asiasta ja hän varmasti ymmärtää, jos rakastaa sinua. Tuo ongelmasi on ohimenevää, usko pois. Lippu korkealle ja älä ressaa turhia! =)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      5044
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      2452
    3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1280
    4. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      100
      1247
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1200
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1084
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      883
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      835
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      753
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      35
      722
    Aihe