paljon voi pyytää?

kuinka paljon epiphone les paul studio kitarasta voi pyytää kitara on about 2viikkoa vanha ja tietenkin täysin ehjä. Asiallisia vastauksia.
4594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ton ikäsen kitaran myynti on aika hankalaa ellei tiputa hintaa reilusti alle listahinnan. Ne jotka kitaraa ovat ostamassa niin hankkivat sen kyllä mielummin liikkeestä ja maksavat mahdollisesti hitusen enemmän.

Äänestä

onko kuittia olemassa vai onko tuota "lämmin" malli? jos lämmin,niin et saa siitä paljon pask*****n 10-30% kaupanhinnasta ja jos rehellinen peli,niin sanoisimpa 50-75% ostohinnasta.

Äänestä

saksasta tilattu hinta 355 euroa, maksavatko liikkeissä noista mitään, edes sillon jos antaa tämän vaihdossa, ostaessaan jonkun toisen kitaran.

Äänestä

Itse pyysin ihan tajuttomasti, tosin kukaan ei ole vielä ostanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myyntihenkilö kirjoitti:

kuinka paljon epiphone les paul studio kitarasta voi pyytää kitara on about 2viikkoa vanha ja tietenkin täysin ehjä. Asiallisia vastauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu