Räikkösellä on F1-varikoiden rumin muija

15261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Ihan on kivan näköinen mimmi siinä.

Äänestä

Jos rehellinen saan olla, niin tämä nainen on 10. kertaa paremman näköinen kuin onnenonkija Dahlman.

Puhumattakaan siitä, mitä liikkuu korvien välissä....

Äänestä
  • Vaikka Jenni olikin rahan perään niin oli se silti paljon kauniimpi kuin tavis Minttu. Miten Räkä kehtaa viedä tuollaisen muijan F1-varikolle mallien sekaan?

    Äänestä

  • nbgdfn kirjoitti:

    Vaikka Jenni olikin rahan perään niin oli se silti paljon kauniimpi kuin tavis Minttu. Miten Räkä kehtaa viedä tuollaisen muijan F1-varikolle mallien sekaan?

    Korostan vielä seikkaa "mitä liikkuu korvien välissä".

    Siinä ei paraskaan mallivartalo pidemmän päälle auta, jos nainen (soveltuu myös mieheen) on ns. päävikainen ja/tai on luonteeltansa kettumainen.

    No, elämä on täynnä valintoja.....

    Äänestä

  • Fittipaldi kirjoitti:

    Korostan vielä seikkaa "mitä liikkuu korvien välissä".

    Siinä ei paraskaan mallivartalo pidemmän päälle auta, jos nainen (soveltuu myös mieheen) on ns. päävikainen ja/tai on luonteeltansa kettumainen.

    No, elämä on täynnä valintoja.....

    Minusta Minttu on kauniimpi ja myös jotenkin suloisemman näköinen, mutta katsojan silmässähän se on.

    Äänestä

  • nbgdfn kirjoitti:

    Vaikka Jenni olikin rahan perään niin oli se silti paljon kauniimpi kuin tavis Minttu. Miten Räkä kehtaa viedä tuollaisen muijan F1-varikolle mallien sekaan?

    Valistakaa nyt hiukan minua, olen pudonnut kärryiltä - siis miksi kukaan nainen haluaa notkua miesystävänsä työpaikalla, vielä jossain niin typerässä paikassa kuin jollain autoromuttamolla??? "Viedä muijan varikolle"??? Voi jeesus, minua ei saisi varikolle kuin poninhännästä repimällä! Kuka on idiootti, autokuskit vai heidän muijansa? No ja minä tietysti, kun menin provosoitumaan jostain tämmöisestä.

    Äänestä

  • Mikä se Räikkönen on? Auton kuljettaja. Arvostan taksikuskejakin enemmän kuin Räikköstä.

    Äänestä

  • Mikä se Räikkönen on? Auton kuljettaja. Arvostan taksikuskejakin enemmän kuin Räikköstä.

    Äänestä

Kimi ite näyttää keskivertosuomimieheltä: lyhyt, pottunokkainen ja väritön.
Ei mikään Fernando Alonso siis!

Äänestä
  • Pituudet:
    Kimi Räikkönen: 175 cm
    Fernando Alonso: 171 cm

    Ei todellakaan siis mikään Alonson kaltainen kääpiö

    Keksi katkera suomiluuska parempia juttuja seuraavaksi.

    Äänestä

  • Ei miehen ulkonäöllä ole väliä jos hän ajaa F1:stä. Tuollaisia heppuja on maailmassa muutama kymmenen, joten he ovat haluttua tavaraa.

    Äänestä

No eihän se Kimikään nyt mikään varsinainen adonis ole, ei edes puheenlahjoja! Onneksi osaa kuitenkin ajaa autoa :)

Varmaan ihan kiva parina.

Äänestä

Jos pitää mallivartaloa parempana kuin urheilullista fitness-bodya, niin sitten on rumempi. Moni ei kylläkään pidä.

Äänestä

Jos nyt täytyy ulkonäköjä vertailla, niin sanonpa sen verran, että tällä Mintulla on paljon kaunnimpi kasvojen luusto kuin sillä Kimin entisellä naisella. Piirteetkin ovat enemmän klassisen kauniit.

Tästä tosiasiasta on seurauksena se, että Minttu näyttää kauniilta vielä vanhana naisenakin.

Olen kuullut, että Räikkönen on hyvin jalat maassa-tyyppinen, mukava ihminen. Tuosta Mintusta olen saanut myös samankaltaisen kuvan lehtijuttujen perusteella.

Minusta ovat hyvä pari, toivotan heille onnea yhteiselle tielle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säälittävää kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288674262126.html

Tuohan on ihan tavis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu