Lee Rocker kiertue siirtyy

LEE ROCKERIN EUROOPAN KIERTUE ON SIIRTYNYT ENSI VUODEN HELMIKUULLE.
4395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Elähän jauha paskaa?

Äänestä

Joo, en kerkee millään, pitää tehdä
keittiöremppaa ja polvet on nii saatanan kipeet jo valmiiksi. Eikä siellä euroopassa nii lystiä ole, paska kelitikin siihen aikaan.
Saksassa käyn kyllä bylsimässä Renatea mut se on privaatikeikka se.

Äänestä
  • painuis poika laulaa karaokee tai jotain

    Äänestä

Lee Rocker Tavastialla Ti 15.2.2005

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BullBass kirjoitti:

LEE ROCKERIN EUROOPAN KIERTUE ON SIIRTYNYT ENSI VUODEN HELMIKUULLE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu