Kitara kamoja halvalla! Jopa -25%!!

henri93

Mää nyt sit sorruin antamaan alennusta noista musavehkeistä jopa -25% joten nyt on minun ja sinun aika tehdä kaupat laadukkaista kitaravehkeistä!

(FENDER BAJA TELE kitara)
http://muusikoiden.net/tori/nayta.php?id=868082
hinta. 524€

(VOX AC-30 putkivahvistin)
http://muusikoiden.net/tori/nayta.php?id=868086
hinta. 599€

Sit laitoin myös myyntiin tän mun studiokonkan jolla oon useammille levyille äänitelly vähän sitä sun tätä, pääasiassa laulua. Nyt pienellä rahalla hyvä mikki hyvään kotiin!

(Rode K2 laajakalvoinen konkkamikki etuaste)
http://muusikoiden.net/tori/nayta.php?id=868078
hinta. 395€

Tiedän, että juuri sua polttelee nää mun musavehkeet. Mulla on kipeä rahan tarve ku mun pitäis ostaa yhdet nettisivut mun uudelle yritykselle joten siksi on kaikki vehkeet nyt myynnissä, ettei tarvis pankista lainaa lähteä hakemaan ja autoa myymään. Jelppaa kaveria hädässä ja osta tästä oikeasti hyvät musavehkeet itsellesi!

0

118

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

        Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
        Ikävä
        134
        1728
      2. Hirvittävä onnettomuus.

        Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
        Rovaniemi
        40
        1648
      3. Hei sinä nainen

        Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
        Ikävä
        63
        1410
      4. Missä väleissä ollaan

        Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
        Ikävä
        68
        1305
      5. Kelan perkeleellinen käytäntö

        Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
        Maailman menoa
        209
        1144
      6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

        Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
        Maailman menoa
        277
        1097
      7. Riittääkö vielä

        Pelkät kuvat? 😉
        Ikävä
        70
        1083
      8. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

        Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
        Suomalaiset julkkikset
        19
        958
      9. Mitä toivot

        Välienne olevan?
        Ikävä
        74
        955
      10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

        Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
        Maailman menoa
        106
        888
      Aihe