Vastaillaan mihin vain!
2 sinkkutyttöä vastailee! :O)
jasminai96
40360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Onko Nirvana sitä iskän musaa?
iskä ei tykkää nirvanasta
Mistäs iskä tykkää? Beastie Boysista?
meidän molempien isät ovat kuolleet samassa onnettomuudessa kun oltiin pieniä, mutta muistaaksemme he kuuntelivat jotain suomalaista :d
Monenko miehen käyttämiä olette?
olemme käyttäneet yhteensä seitsemää miestä
Tiedättekö, että keskimääräinen ihmisarvonne on enää 1/3,5^3 = 0,023 eli 2,3 % neitseellisen naisen ihmisarvosta? Yksi neitsyt on yhtä arvokas kuin 43 teikäläistä.
harva on neitsyt koko elämänsä.. mutta kiitos kun vaivauduit laskemaan ihmisarvomme :)
Onko ätmit luusereita koska eivät ole saaneet pil.lua?
Ei. Ätmit on luusereita, koska kirjoittelevat yhtä typeriä juttuja kuin tuo periaatteen mies ja ätmi.
Oletko haaveillut seksistä yläasteen opettajasi kanssa?
Onko teillä posliini?
Onko teitä pantu kakkoseen?
ei
ei
toki
ei
nielemään spermaa?
monelle se on erittäin epämieluisaa. nielisitkö muka itse? jos nyt kuitenkin koet sen niin tärkeäksi niin hanki toinen nainen
Jos ei juotuna maistu, niin kokeile kokata siitä jotain maistuvampaa.
http://cookingwithcum.com/
Minua huvitii kun laukesin edellisennaiseni suuhun.. Sperma lensi ulos nenästä.. Siinä oli tunnelama kohdallan;)
Ok, hommaan sivupanon sperman nielentää varten.
neitsytpojan jutut lentää nenästä ulos
Miten te tänne löysitte? Tämä on yksinäisten aikamiesten palsta.
ajankuluksi :)
Ok, seuraako etsitte täältä vain ihanko mielenkiinnosta kyselette?
ihan mielenkiinnosta, ei oikein uskota et suomi24:stä löytyy sellaista seuraa joka sopii meille :D
treffit osiolta vai palstalta ?
Jotenkin tuntuu masentavalta että -96 syntyneet, jotka menivät ekalle luokalle kun itse oli viidennellä ovat jo ehtineet kehittyä tuommoisiksi h*oriksi :(
Onkos se nyt mikään ihme että niitä pedofiilejä syntyy kun 17-18-vuotiaat naiset ovat sellaisia loppuunkäytettyjä spermarännejä, jotka kelpaavat enää kertapanoksi ja joita kohtaan ei voi enää tuntea mitään suurempia tunteita?
Mistä vielä löytyisi sellainen kunnollinen, kaunis neitsytnainen jonka voisi kelpuuttaa rinnalleen loppuelämäkseen ja lapsilleen äidiksi? Siis jollei halua alkaa etsimään kovin paljoa alle sen laillisen suojaikärajan?
Mä olin jo ruvennut runkkaamaan siinä vaiheessa kun nämä lutkat syntyivät.
miehen te vielä kelpuutatte ? Tämä on teiltä hyvä idea, hämmästyttävän vähän kysymyksiä. - Mietin yön yli ja kysyn sitten jotain !
Annatteko minulle pil.lua? Olen hyvänkroppainen nuori 29 v mies.
Olet kyllä kovin nuori, mutta kyllä minä sinusta vielä kesytän salonkikelpoisen. Ihan ensiksi saat tätiltä pillua niin paljon, että loppuu tuo vonkaaminen ja mankuminen.
"Olemme käyttäneet yhteensä seitsemää miestä"
Trolliksi kyllä vahvasti epäilen tätäkin avausta.
" Trolliksi kyllä vahvasti epäilen tätäkin avausta. "
Thank you, Captain obvious.
Kumman valitsette: mukavan vai pahan pojan? Ulkonäöllisesti kummatkin ovat ihan ok näköisiä, mutta mukava tyyppi on söpöllä tavalla ja paha on karskimpi.
Oikeasti, ätmit! Menkää huoriin jos pillun saamisella elämänne paranee!
Ei maksettu pilllu kaivossa pysy.
Kyllä. Parilla sadalla eurolla saa luxus-naista, homman idea on siinä maksaa sellaisesta mitä ei muuten saa. Tavismuijia on maailma täynnä enemmän tai vähemmän antoisella päällä.
Haluan fistata naistani anaaliin. Mitne suostuttelu hoidetaan?
miten ois bukkaket
Millä hinnalla suostuisitte seksiin tuntemattoman miehen kanssa?
Paljon teillä on kuppikoko? Kiihotutteko omista tisseistänne? Hiplaatteko niitä, puristelette, näppäilette nännejä ja pyöräytätte sormea nännipihassa? Onko työnnetty sormi pilluun ja nuoltu pillulimaa? Minkä ikäisinä teidät korkattiin? Tuliko verta ja paniko korkkaaja paljaalla ja päästeli mällit pilluun? Miten on kyrvän imeminen perspanon jälkeen, ok?
Oletteko myös lesboilleet keskenänne? Pillua nuolemalla vai lätisyttämällä pilluja vastakkain?
Paljonko kello on?