Palstan naisille vinkkiä: Don't risk dudeness
Ikisinkku M
4134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hei pipipää. vieläkö on paha olla?
Heh, aikas hupaisa. :D
No en mää kyllä talviaikaan turhan tarkka ole säärikarvoistanikaan, kukapa niitä näkisikään. Kesällä kyllä yritän jaksaa sääret ajella ainakin välillä, mutta niitä toisia karvoja en kyl silloinkaan, vaikka kuinka palstapojat asiasta kitisevät.
Mutta pitää kyllä sanoa että mitään Veet:in tuotetta en enää ikupäivänä osta. Kerran ostin semmoisia vahaliuskoja eikä ne toimineet ollenkaan, vaan iholle jäi semmoista tavattoman tiukassa istuvaa liimaa jota ei meinannut saada mitenkään pois. Lähetin niiden asiakaspalveluun vaikka kuinka monta valitusviestiä, mutta mitään ei vastattu takaisin. Ilmeisesti ko. firman asiakaspalvelu ottaa vastaan ainoastaan ylistävää palautetta heidän tuotteistaan.
Vahajämät lähtee pois öljyllä. Vaikka ruokaöljyllä, jos et omista ihoöljyjä.
Samaa mieltä veet-tuotteista: hirveitä.
Tuon näköisenä herään joka aamu ja ensimmäinen toimenpiteeni on nostaa karvat pois suuni edestä, että saan juotua aamukahvini ja tungettua aamumunat suuhun.