Reipas tyttö, toivottavasti pääsee Suomeen

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288676072735.html?pos=ok-nln

Lapsivaimoksi aiottu tyttö hankkiutui eroon sulhasestaan Nigeriassa. Koska tuollapäin maailmaa voi tuollaisesta teosta saada kuolemanrangaistuksen, niin kyllähän tämä reipas tyttö pitäisi saada Suomeen maahanmuuttajaksi.
592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Otatko vaimoksi sitten Suomessa?

Äänestä

"Lasten pakottaminen avioliittoon on yleistä Nigeriassa, erityisesti maan MUSLIMIvoittoisessa pohjoisosassa."

Herkut syötettiin siis aivan oikealle tyypille.
On se kummallista, että kaikki musumiehet apinoivat profeetta Muhammedia, joka käytti seksuaalisesti hyväkseen pientä Aisha-tyttöstä. Meillä Muhammedia kutsuttaisiin pedofiiliksi. Tuohon aikaan ei ilmeisesti ollut rotanmyrkkyjä, joten Muhammed jäi henkiin ja perinteet jatkuvat musuyhteisöissä.

Iljettävää!

Äänestä
  • Lasten raiskaajat miinustamassa, -poistin niistä yhen.

    Äänestä

otatko puolisoksi vai et?

Äänestä

Rotille rottien myrkkyä,, ja maailman tulevaisuus KIITTÄÄ !!!

Vaikka onkin kyseenalainen juttu, mutta ei taatusti maailman meno pahentunu, se ainakin on varmaa !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_3668 kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288676072735.html?pos=ok-nln

Lapsivaimoksi aiottu tyttö hankkiutui eroon sulhasestaan Nigeriassa. Koska tuollapäin maailmaa voi tuollaisesta teosta saada kuolemanrangaistuksen, niin kyllähän tämä reipas tyttö pitäisi saada Suomeen maahanmuuttajaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu