Helpointa mekko kaupasta, saat myös oikeasti sopivan mekon.

Mekkokauhu

Hei, kaikille jotka pähkäilette kevään juhlamekkoa. Huomasin, että netti on täynnä erilaisia juhlamekon tarjoajia. Muutama ehkä hyväkin... ? Pienenä vinkkinä, etten itse ainakaan ryhdy enää ikinä verkkokaupan mekkorumbaan. Sitä vaan sovittaa ja sovittaa ja sovittaa, sitten palautta ja palauttaa ja palauttaa. Lopuksi ei tiedä itsekään mitä haluaa.
Huomasin tuossa viime keväänä, että parhaalla tavalla säästää aikaa ja vaivaa, kun menee kauppaan, jossa on iso valikoima juhlamekkoja! Kaikki kertarykäyksellä. Onnekseni asun pk-seudulla ja muutama liike jopa löytyy. Vaativana asiakkaana myös ymmärrän, että juhlamekon ostoon tarvitaan ammattilainen, jotta myös mittasuhteet ja korjaukset onnistuvat. Sain ainakin elämäni parhaan mekon ja myös tuli hyvä olo ammattimaisesta palvelusta.

0

104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä kaivatussasi

        on parasta?
        Ikävä
        90
        1338
      2. Koska muru nähdään

        Kaksin?
        Ikävä
        45
        707
      3. Et vaan tajua

        Että rakastan sua
        Ikävä
        20
        649
      4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

        Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
        Ikävä
        48
        610
      5. Olen jo oppinut tuntemaan

        sinun kirjoitustyylisi
        Ikävä
        53
        608
      6. Mikä kaivatussasi

        on pahinta?
        Tunteet
        46
        579
      7. Sanoppa ihan rohkeasti

        Mun huonot puolet! En suutu…
        Ikävä
        76
        576
      8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

        Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
        Sinkut
        132
        548
      9. Ylen typerät rinnastukset.

        Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
        Maailman menoa
        184
        520
      10. Mikä herkku

        Kaivattusi On? 😁
        Ikävä
        41
        512
      Aihe