En jaksa sitä enää! Veri lentää, vaikka millaisia teriä ja geelejä käyttäisi, ja seuraavana päivänä on jo sänki!!
Kesä tulee ja silloin pitäisi pysyä karvattomana. Nyt tarvitsen HALVAN ja TEHOKKAAN karvanpoistokeinon! Kosmetologilla minulla EI ole varaa käydä.
Karvat pitäisi saada poistettua kainaloista, jaloista ja koko intiimialueelta. Mielellään tietysti yhdellä samalla keinolla.
Karvainen nainen kaipaa apua ennen kesää!!!
KYLLÄSTYNYT SHEIVAUKSEEN !
ärsyyntynyt!
1
230
Vastaukset
- Yksi keino
Osta epilaattori, laadukkaampiakin löytyy hinnat alkaen 30 euroa. Karvat kasvaa silläkin ajelun jälkeen, mutta hitaammin eikä ole karkeaa sänkeä.
Intiimialueen ajelun voit unohtaa jos et kestä kipua, kainalot ehkä onnistuu, muualta meneekin jo helpommin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh422532Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia
Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-201729423022172- 241920
- 241635
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta471556Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251499- 441386
- 1001359
En ymmärrä käytöstäsi
Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek1391315- 361096