Hyvää mainosta suomelle...

ilkka

Hakekaas Uusi traileri www.ghostridermovie.net ja katsokaa kuinka Suomi edustaa Bomberweekendissä... Näin sen pitää ollakin! Koko totuus julki koko maailmalle kerralla eikä mitään hissuttelua!

(On muuten aika laajalle levinnyt videon maine.) Ainakin muutama viikko sitten ollessani duunimatkalla japanissa katselivat paikalliset edellisiä ghostridereitä ihan fiiliksissä! Eivät kuulemma ikinä olleet uskoneet kenenkään olevan niin hullu... Myös duunikavereilta kuullut, että pätkä on jenkeissä aika kova sana.

4

782

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Arska

      sitäpaisti missä siinä suomalaisia oli? ne pätkät mitä katsoin, näytti olevan Ruotsista. Aivan kusipäiden touhua ajella kahtasataa kaupungissa kaistojen välissä.

      • no tuota

        Loppuosan Bomberweekend missä porukka örvelsi oli viime kesänä suomessa...

        (se ajaa melkeen 300km/h. kaksisataa ei taida riittää edes keskinopeudeksi...)


    • touhua

      Oliko sun mielestä kova juttu, kun juotiin viinaa, sammuttiin ja oksennettiin. HUI! Olipa kova juttu!!! Ootte varmaan hirveen kovia jätkiä!

      En oo koskaan nähnyt ketään noin kännissä, nyt kunnioita teitä suuresti! Amerikassakin tää on varmaan joo kova juttu.... :O

      Voi v***u mitä pellejä!!! Naurattaa niin että putoon tuolilta!

      Lapsellista. Leikitään isoa miestä ja ajetaan pyörällä kovaa. RynnnnRynnnn. Kiva pärinä kuuluu... Tyypillistä myöhäisteini-touhua.

      • niinkö?

        Tyypillistä myöhäisteini touhua? No joo olisi hauska nähdä, että vaikkapa sinä pystyt samaan...
        (en tarkoita, että tuossa hommassa olisi pienintäkään järkeä mutta tuskin ihan kuka vaan "tyypillinen" myöhäisteini kykenee ajamaan nokka pystyssä 300km/h...)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      116
      4950
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3563
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2430
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1558
    5. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      41
      1500
    6. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      24
      1404
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1242
    8. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1138
    9. 165
      1089
    10. Olen oikeasti aika mukava

      Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.
      Ikävä
      22
      1077
    Aihe