Ellei vessanpönttö ole tukossa heidän jäljiltään niin sitten on jotain muuta tapahtunut.
Esimerkiksi viime viikolla eräs myyjätär rupesi itkemään kun jäi lukkojen taakse veskissä.
Esimerkiksi viime viikolla eräs myyjätär rupesi itkemään kun jäi lukkojen taakse veskissä.
Vastaukset 3
Vanhimmat
naiset on ikuisia lapsia, rupeavat aina itkemään jos jokin menee pieleen tai eivät vain osaa avata yhtä vessan lukkoa.
Fyysinen voimakin tietysti naisilla on ihan lasten luokkaa, jos mies jää rikkoutuneen lukon vuoksi nalkkiin vessaan niin hän kyllä pääsee pois vaikka hajottamalla oven pas2 mikä ei tietysti naisilta onnistu.
Kyllä ne naisetkin saa oven rikki, eivät vaan uskalla hajottaa sitä. Epäilempä, että nainen saattaa olla parikin tuntia julkisemmassa vessassa huhuillen apua ennenkuin uskaltaa rikkoa ovea (ellei kauemmin).
Jep. Naiset yleensä ajattelevat tekojensa seurauksia paremmin kuin miehet. Mies vain rikkoisi oven, kun taas nainen pääsee vaikka kiipeämällä pois, huutaa tai soittaa apua, odottaa että joku muu tulee vessaan ja auttaa pois.