Ulkon on 17 lämmin ja kaikki kiimaset naiset odottaa teit terasseil ja jokilaivoil.
Kyllä sielt heruu ainaki mahla koivunrungoista.
Kyllä sielt heruu ainaki mahla koivunrungoista.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ei siellä ketään ole, kun sinäkin takaisin tulit.
Olin jo varmaan pari tuntia ulkona makoilemassa, on kyllä vielä niin säälittävän heikko aurinko että tuskin pahemmin rusketusta vielä saa :p
Juu ei sitä ihosyöpää parane hankkii. ite en pahemmi auringossa makoilusta pidä.
Kävin ulkona mutta naisia ei näkynyt.
Kuulemma teidän mutsit on siellä teitä venaamassa reva levällään.
Oli kieltämättä vähän yllätys huomata, että vaikka ulkona oli aivan mahtava ilma niin palstapäivystäjät ovat istuneet koko iltapäivän visusti asemissaan.
Tai eikä ollut, yllätys olisi ollut jos täällä ei olisi ollut uusia avauksia/viestejä.
Ois kyllä yllätys jos edellinen kurppa ei keksis jotain kitisemistä, vaikka on niin kaunis päivä.
Terassien kiimaisilta naisilta herunee lähinnä herpestä tai jotain muuta inhottavaa jos niitä menee lähestymään.
Kävin vajaan tunnin ajelemassa pyörällä, auringosta huolimatta oli yllättävän kylmä ilma vielä, vapaalla lasketellessa ajoviima rupesi palelemaan.
Eikä tuolla kukaan huomannut meikäläistä joten ihan sama olisi ollut pysyä kotonakin. No tulipahan edes tämän verran liikuntaa tällekin päivälle.
Miksi mennä ulos kun naiset ei halua tutustua.
Sinne mennäänkin siksi, jos vahingossa törmäisi johonkin samoin ajattelevaan. Miksi lotota, kun ei sieltä kuitenkaan mitään voittoa saa...niin..se pieni mahdollisuuden mahdollisuus ajaa ihmisiä jatkuvasti eteenpäin yrittämään onneansa.
Toisten ei tarvitse lotota
Jotkut lottoavat huvikseen
Toiset taas epätoivoisesti haluavat uskoa onneensa
Jotkut luovuttaneet tyytyvät osaansa
Semmosta se on..jos et lottoa, et anna itsellesi edes mahdollisuutta.
Olisikin tilanne yhtä helppo kuin lotossa. Siinä on sentään onnella mahdollisuus voittaa ja se mahdollisuus on vieläpä kaikille sama. Tuolla ulkona ratkaisevat rohkeus ja suoritukset. Naisten silmissä se lopputulos näkyy "sattumana" tai "vahinkona" jos suoritus on onnistunut.
Voi sitä sattumaksikin sanoa, jos satut olemaan samaan aikaan samassa paikassa. Jos tutkit Iltalehteä kädessäsi ja minä kurkin olkasi takaa mitä lehdessä juoruillaan, niin joko sanot, että "häivy apina siitä" tai "ai sinäkin olet Iltalehtifani, tuletko illalla kainalooni lukemaan kanssani seksi ja-suhdepalstaa?"
summasummaarum....kaikki on sattumasta kiinni :))
toivottavasti ei törmätä ainakaan pyörällä, on molemmat sairaalassa sen jälkeen.
Ei siellä ole kuin käytettyjä YTM-korkkaajan omistamia lutkia.
En jaksa. Helpompi on runkkailla täällä koneen ääressä.
Haha
OK mutta asiaan. Ite tässä just omalla ylimmän kerroksen vielä vuokrakämppäni terassilla auringossa paistatellen lueskelen josko tulis hienoi postauksia
lottoa tai tulosvetoa kun pelaa on ainakin mahdollisuus voittaa muutaman euron. Naisia kun yrittää jututtaa niin ei ole mitään mahdollisuutta saada niita omaksi.
nykynaiset on sama kuin Windows. Sinulle ei myönnetä omistusoikeutta, vain käyttöoikeus mikäli maksat maksut ja hyväksyt [useimmiten itsellesi epäedulliset] ehdot joita voidaan muuttaa milloin tahansa ilman ennakkovaroitusta.
Onneksi on lomaa loppuviikkokin niin voi mennä huomennakin ulos kun pitäisi tulla 19