Minua luullaan hulluksi

En kykene puhumaan kunnolla halvauksen takia ja se aiheuttaa sen että ihmiset luulevat minua joko vammaiseksi tai hulluksi.


peeooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei se ole pelkkää luuloa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaippa-albatrossi kirjoitti:

En kykene puhumaan kunnolla halvauksen takia ja se aiheuttaa sen että ihmiset luulevat minua joko vammaiseksi tai hulluksi.


peeooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu