Mitä te teette?

Hankkikaa nyt jo elämä ja menkää töihin. Ei tää palsta teille elämää tuo.
472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mieluummin työtön kun kuhnuri likaisille suomi(yh)huorille.

Äänestä
  • A mitä myö tehhää? Mie ainakii piän lommaa... elä sie puutu siihe asjaa
    mitekää. Hoia omiais mite lystäät!

    Äänestä

Miksi tehdä töitä, kun ei edes naista saa Suomessa. Ei semmoista valtiota kannata tukea.

Äänestä

Saatan saada töitä ensi viikolla ja sitten lopetan palstailun ja minusta tulee kunnon kansalainen. Saan varmaan myös naisia ja seksiä sitten kun käyn töissä koska naiset arvostaa kun tienaan rahaa enkä lusmuile kotona.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi elämä kirjoitti:

Hankkikaa nyt jo elämä ja menkää töihin. Ei tää palsta teille elämää tuo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu