mikä vittu siinä on...

hermoraunio

miksi helvetissä miehelleni ei pysty puhumaan sen naisystävistä!Heti tulee huuto vastaan,et "vois vähän enempi luottaa..jäkä jäkä jäkä!On mulla ollu entinenki elämä jumalauta,et jos ei kelpaa niin tosa on ovi,ala painua".Olen niin saamarin turhautunut tommoseen.ite käskee puhuu suoraan niin sit ku yrittää puhuu niin huuto alkaa..

Väkisinki hiipi mieleen et sil on joku toinen ku ei kärsi puhuu.. ja ei perkele ota mua mukaan mihinkään nykyään..varmaan suuttuu tästäki et tänne kirjotan ongelmani..en kirjottas jos sille pystys puhuun jumalauta...toivon etten ois syntynykkään ettei tarvis itteänsä ressata haudanpartaalle asian johdosta..

3

888

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jep jep

      Rauhoituhan. Miesten takia menee hermot melkein jokaisella muijalla ja useasti. Suomalainen mies ei puhu eikä pussaa. Kavereita ei jätetä jne. En yleistä.

      Kysy, että mitä hän haluaisi tehdä sun kanssa?
      Mökö mökö ja ulos lenkille päästämään höyryjä ulos. Kyllä hän tulee perässä, jos tahtoo. Älä alistu pysyen kotona neljän seinän sisällä miettimässä häntä koko ajan....kamalaa.

      • juu

        pitääpä kysyä..=)
        Kiitos vinkistä...=)


    • Haloo

      Pitää puhua sun miehellesi sen entisistä tyttöystävistä? Minä en kykene näkemään yhtäkään syytä, varsinkaan jos hän ei niistä halua puhua.
      PISTE.

      Aivan joutavaakin joutavampi avaus. Ei ihme, että miehesi on sinuun hermostunut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      45
      5080
    2. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      113
      1604
    3. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      48
      1279
    4. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      10
      1209
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      13
      1143
    6. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1027
    7. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      76
      989
    8. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      3
      915
    9. Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti

      Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah
      Ähtäri
      57
      789
    10. Junan alle

      Kuka päätti tai yritti päättää päivänsä jäämällä junan alle ja aiheutti sen takia veturikuskille ja muille traumat..?
      Kajaani
      27
      763
    Aihe