NWO & NATO

NSA, NASA, WHO

Vähänpä on Suomessa keskusteltu NATO osana NWOta: Waltamedia ei tietenkään yhtään, pyöritetäänhän sitä rahan tahtiin... Kansa taas ei ole asiaa huomannut sillä Suomessa ei ole kriittistä journalismia harrastavaa tahoa jolla olisi näkyvyyttä ja kuuluvutta tarpeeksi.

NATO is now the military arm of the 'New World Order'
http://www.stormfront.org/forum/t760064/

8

284

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Suomalaisuus
      • Heitteillejättö

        Mielenterveyden avohoidon taso Suomessa on järkyttävä! Silkkaa heitteillejättöä!


    • PLe!

      Suomipa ei ole koskaan joutunut sotaan yksin!
      Aina ollaan liittouduttu/liittoutettu jonkin kanssa, ja sitten jouduttu sotaan!
      Ruotsi/Saksa/Nato Ollaanko me mitään opittu?
      Opimmeko mitään?
      Jos Ukrainassa alkaa pähinä, niin Naton etu on avata mahdollisimman monta rintamaa!
      Suomi varmaan on yksi tärkeimmistä pitkän rajansa ansiosta!

      En edes halua kertoa, kuinka alkeellista politiikka voi olla, koska tulisitte niin pahalle mielelle, kun huomaisitte, kuinka tyhmiä olette olleet!
      Teitä viedään, kuin pässiä narussa!

    • III EU

      Tällä kertaa Suomen veti mukaan, ainakin taloussotaan venäjää vastaan, EU.

      Mielenkiintoista on että esim. EU:n Merkelin isä oli Hitler nuorten joukon johtaja.

      "Horst Kasner (as Horst Kaźmierczak; August 6, 1926 in Berlin – September 2, 2011 in Templin) was a German Protestant theologian and father of German Chancellor Angela Merkel."

      "During his high school years he was a member of the Hitler Youth, with the last service position of a troop leader."

      http://en.wikipedia.org/wiki/Horst_Kasner

      • EU ja nazit

        EU on nazien neljäs valtakunta. Kaiken takana on NWO sionistit jotka pyörittää koko paskaa nyt ja aina. Niillä on kullat ja hopeat, he määräävät lait ja painattavat setelit ja kolikot pajoissaan joiden avulla hallitsevat ja orjuuttavat kansoja.


    • Anonyymi

      Suomen on puolueet nykyään liberaali puolueita jotka on omaksuneet NWO agendan ajamisen sen muka ihmisoikeuksien ajamisen varjolla mutta NWO ei aja ihmisoikeuksia vaan rahavallan diktatuuria. NWOlla on niin suuri valta maailmassa että se sekoittaa ihmisten ajatukset hallussaan olevilla valtamedioilla ja osa puolueista ei ilmeisesti tiedä ajavansa sen agendaa kun taas toiset tietoisesti ajaa NWOn valtaa suomessa. Tämän vallan ajamisen seurauksena on suomi liitetty euiin ja melkein natoon sekä liitetty euron käyttöön valuuttana. EU on NWOn etäpääte jonka pani aikoinaan alkuun brittiläinen xagentti ja cia ja NATO on NWOn siirtomaaarmeija. Ei tarvitse ihmetellä tulevaisuudessa suomen talouden huonoa jamaa, hallitsematonta valtion velkaa eikä valtion omaisuuden myyntiä NWOn alaisuudessa, Suomi nyt ajelehtii ajopuuna perämiehenään NWOpresidentti sauli NWOn virrassa kohti tuntematonta tulevaisuutta kuten jatkosotaan hitlerin imussa

    • Anonyymi

      Sieltä tulee woketus, BLM, homosaatio, intersekstionaalinen feminismi jne,

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4458
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      154
      3325
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      58
      2647
    4. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2574
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      124
      2419
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1903
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1711
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1636
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      174
      1590
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      37
      1285
    Aihe