Näin olet parempi mies

http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1288683285347.html

Huvittavaa tuo 4 kohta mikä ei ollenkaan pidä paikkansa.
476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllähän se pitää paikkansa kun tarkasti lukee. Naiset haluaa "loppujen lopuksi" kiltin miehen, eli siis sitten kun on parhaat nuoruusvuodet juostu jännäpoikien panoringeissä, niin sitten kurppaikäisenä halutaan kiltti mies isäksi ja elättäjäksi linnakundien äpärille.

Äänestä
  • "Vaikka monet sortuvat pahoihin poikiin, haluavat naiset loppujen lopuksi kuitenkin kiltin, hyvän miehen. Hyvä mies on sellainen, jota myös muut voivat arvostaa ja josta voi ottaa mallia. "

    Aluksi nuoruusvuodet jännäjyystärien ringeissä, ja lopuksi kurppana aisuritimppan elätettävänä)

    Äänestä

Kiltillä miehellä ei tee mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätmi-sinkku kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1288683285347.html

Huvittavaa tuo 4 kohta mikä ei ollenkaan pidä paikkansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu