mitä kulmakynää suosittelisitte?????

Mikä on teidän mielestä paras kulmakynä?? Nimittäin tää mun nykyinen kulmakynä (lumenne) ei oo kovinkaan kestävä....
Elikkä siis haluaisin tietää mikä olis paras kestävä kulmakynä :)
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lumene löytyy multakin ja hyvin kestää. Tosin joskus kun on aikaa, käytän märkä sivellin luomiväri-komboa.
Kestävyyttä parantanee esim meikkivoiteella pohjustaminen ja kulmavärin päälle samanvärisen luomivärin taputtelu.

Äänestä

Diorin kulmakynät ovat hyviä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulmakynetsintä kirjoitti:

Mikä on teidän mielestä paras kulmakynä?? Nimittäin tää mun nykyinen kulmakynä (lumenne) ei oo kovinkaan kestävä....
Elikkä siis haluaisin tietää mikä olis paras kestävä kulmakynä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu