Tässä ketjussa voitaisiin kehua pornoa ja kertoa mitä kaikkea hyvää porno on tuonut elämään. Tässä muutamia:
- Porno tuo viihdykettä yksinäisen arkeen.
- Porno vapauttaa seksuaalisia estoja. Kun on sinut seksuaalisuutensa kanssa, niin ihminen on onnellisempi. Tutkistusti mm. sadomasokismin harrastajat ovat psyykkisesti terveempiä kuin seksistä ahdistuvat ikineitsyet vanhat piiat (http://www.menaiset.fi/artikkeli/seksi_ja_suhteet/seksi/taas_se_todettiin_estojen_unohtaminen_parantaa_mielenterveytta)
- Porno on tehnyt ihmisten perversioista ja fetisseistä ja seksuaalisista suuntautumisista hyväksytympiä - enää ei Lissunkaan tarvitse hävetä, että tykkää pitää kumppareita sängyssä.
- Lesbopornosta miehet oppivat kiusoittelevia pillunnuolentatekniikoita, joilla voivat pitää naisensa tyytyväisinä.
- Ja mikä parasta: pornon vuoksi monet vastenmieliset miehet jäävät mieluummin kotiin runkkaamaan kuin lähtevät kaupungille ahdistelemaan naisia.
Porno on parasta
4
1433
Vastaukset 4
- vastenmielinen ätmi
Pitää kattoo pornoa ku naisia ei voisi vähempää kiinnnostaa.
- ätmi
Kaikki tulisi pakottaa katsomaan pornoa, jotta jokainen pääsisi varmasti osallisiksi sen tervehdyttävistä vaikutuksista.
- runggu
porno tuo minulle erektion ja laukeamisen tyhjään maitopurkkiin.
- 40 pillun AT-mies
Mielestäni "lapsiporno" pitäisi tehdä lailliseksi kuten myös seksinosto alaikäiseltä.
On liki perverssiä tekopyhyyttä, että 12-17v naiset voivat meneettää neitsyytensä ja jakaa pilluaan kaikenmaailman mustakulleille, mutta kunnolliset ATM-aisurit eivät pääse eläessään edes näkemään teinipimperoa.
Itse olen aikamiehenä tosin saanut 15-vuotiasta (käytettyä) naista joten olen kuitenkin joskus elänyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi3551075- 71738
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et37686- 41578
- 48571
- 63533
SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia
Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht320496- 75471
Mulla on ikävä sua
Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri19461kasariperjantai 2026
Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle22459