Vinkkejä ?

Osaisitteko kertoo vinkkejä joilla sais reidet pienemmiks ja jenkkakahvat pois? Esim. jotai liikkeitä? :)
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rasvaa ei voi polttaa paikallisesti, joten kohdistettu jumppa ei tuohon ongelmaan auta. Laihduta.

Äänestä

Tee jotain kokonaisvaltaista liikuntaa. Vaikkapa pyöräily ja rullaluistelu voisivat olla hyviä erityisesti jalkoja ajatellen. Jenkat sulaa siinä samalla. Liikkeinä
vois olla lankku ja kyykky(/hypyt).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Osaisitteko kertoo vinkkejä joilla sais reidet pienemmiks ja jenkkakahvat pois? Esim. jotai liikkeitä? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu