Mä haluan tyttöystävän

Vit.tu mä haluan läheisyyttä ja kaikkee.
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei sua kukaan tuu sieltä koneen takaa hakemaan !!!!!!!!!!!!!!!!
Tee asialle jotain äläkä ruikuta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Mäkin haluuuuuuun! Miksen saaaaaaa!?

Äänestä

No mä haluisin poikkiksen :( muttei oo tullu sopivaa

Äänestä

Äitiii, tuu pyyhkimään!

Äänestä

Helkan on turha kommentoida mitään koska on paneskellut jotain jännämiestä 2 kk sitten-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkkuelämä kirjoitti:

Vit.tu mä haluan läheisyyttä ja kaikkee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu