Tänne ei ainakaan kannata kirjoitella ja olla paljoa tekemisissä.
http://www.moottoripyora.org/keskustelu/showthread.php/244895-Risuja-ja-ruusuja-moderoinnista
Itse huomasin sen jo vuosia sitten....enkä oikein 4 vuoteen mitään ole kirjoittanut
Löytyy paljon mukavampiakin sivustoja :)
Moottoripyörä järjestöt ja sivut: ORG;(
5
269
Vastaukset
- olen tekemisissä
Olen kirjoittanut tuonne yli 5v. ja kirjoitan edelleen :)
- .org jäsen
parhaat sivustot mitä on, yli 10 vuotta olen lueskellut ja kirjoitellut, aian on apu löytynyt jos on joku ongelma pyörässä ollut ja paljon muutakin.
Kirjoitellut tuonne jo yli 6v, eikä ole ollut ongelmia kun pysyy asialinjalla ja perustelee näkemyksensä.
Suoli24 tyyppiset "itkupotkuraivari"- nuoret, jotka täällä mellastavat puuttuvat sieltä kokonaan.
Asiallista keskustelua mielestäni, suosittelen !- >TurbotOn<
Olisiko liikaa pyydetty että palstan haukkumisen lisäksi vielä perustelisit miksi sinne ei kannata kirjoitella? Toisten moittiminen on aina niin helppoa mutta perustelut haukuille on sitten monille liian vaikeaa tuoda julki. Olisiko ehkä oma toiminta ollut sellaista että "metsä on vastannut kuten sinne on huudeltu", eli on tullut kirjoitettua asiattomuuksia?
- naapurikyttääjä
Eipä nyky akne-nuoret osaa perustella mielipiteitään, menevät jumiin kun tuollaista kyselet, masentuvat ja tarvitsevat terapiaa.
Ajautuvat sitten työkyvyttömyyseläkkeelle 17-vuotiaana, juuri kun lapsilisät alkavat loppua.
Sitten on aikaa päteä täällä suoli24-palstalla, mellastaa ja häiriköidä kun mistään ei mitään tiedä, mutta on vakaa ja vähintään 50v elämänkokemus takanaan ainakin omasta mielestään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271316
- 1001013
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89944Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25927Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat299807- 97770
- 37673
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.55613Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet141602