En ole koskaan löytänyt hyvin istuvia alushousuja. Ongelmani on että häpyhuuleni ovat isot ja roikkuvat. Häpyhuulista johtuen alushousujen kuppi on liian pieni ja koko paketti työntyy jotenkin tiukassa pullotuksessa eteenpäin. Nolottaa hirveä pallo etumuksessa ja ihmisten tuijotus. Olen ratkaissut ongelman kulkemalla kommandona, mutta tällöin haarojen väli hikoilee luonnollisesti enemmän kun riippuliitohuulet liimautuvat reisiin. Olen kokeillut myös boksereita, mutta nekään eivät ole istuneet sen paremmin.
Onko ketään saman ongelman kanssa painijoita? Mitään ratkaisuehdotuksia? Ajattelin ainakin kokeilla talkkia, jos jatkan kommandona.
Liian isot häpyhuulet alushousuihin?
Hertta Häpy
5
568
Vastaukset
- PervoJaska
Maksan sulle 100 euroa jos lähetät kuvan NIISTÄ.
- isot myös
Entäs mulle?
- Hertta Häpy
Totta kai, googlatkaa vaan "isot häpyhuulet"
- hih hih hih hih
Hertta on vaihtanut sukupuolta kulkuset vain kilisee
- Hertta Häpy
Perkele, paljastuin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää372178Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642022Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73905
- 27899