DarkFear ja normaali keskustelu

Mikset DF kirjoita koskaan mitään normaaleja juttuja? Miksi aina nuo samat jankutukset? Etkö tajua, että porukkaa vituttaa kun sulla on jäänyt levy päälle ja aina samat jankutukset? Sen takia sulle vittuillaan. Ja sen takia ettet osaa ottaa vittuiluja huumorilla vaan saat jotain raivokohtauksia. Sellainen vain ruokkii vittuilijoita.

Ei enää yhtään kirjoitusta yksin baariin menemisestä tai risteilyistä. Tuliko selväks saatana?
7103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ja sä ahdasmielinen militaristipersupaskajuntti et tiedä mitään mun veljestä DarkFearista! Eiköhän mun veli tiedä itse parhaiten jankuttaako hän vai ei että tiedä sä se!! Ja minkä takia mun veljen pitäs ottaa vittuilut huumorilla kun kaikki tällä palstalla vittuilleessaan ajattelee aina vain mun broidista kaikkea negatiivista!! Menikö nää asiat nyt sun paksuun persukalloos vai pitääkö mun kirjoittaa kaikki uudestaan!!?

Äänestä
  • Hui. Vaikka trolli oletkin, niin sittenkin selkäpiitä karmiva ajatus, jos DarkFeareja olisikin kaksi.

    Äänestä

But first... let me take a finatabu.

Äänestä

Sä kun et saatanan homopersehinttari tiedä mun elämästä yhtään mitään, joten ihan turha yhtään siellä yrittää neuvoja antaa, kun mä itse just sen parhaiten tiedän miten mun täällä kannattaa kirjoitella, että tiedä sä vaan vitun persupaskajunttahuorapersehinttari vittu se!!!!!!!

Äänestä

Aina kaikki ajattelee kaikkea negatiivista musta. Saatanan persu homopersehinttarit, kasvattakaa tekin Juice-letti. Että tiedä sä se!

Äänestä

Haluaisin maistaa DarkFearin siitintä.

Äänestä

Ei ole levyraadin tarjonnassa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taas yks DF ketju kirjoitti:

Mikset DF kirjoita koskaan mitään normaaleja juttuja? Miksi aina nuo samat jankutukset? Etkö tajua, että porukkaa vituttaa kun sulla on jäänyt levy päälle ja aina samat jankutukset? Sen takia sulle vittuillaan. Ja sen takia ettet osaa ottaa vittuiluja huumorilla vaan saat jotain raivokohtauksia. Sellainen vain ruokkii vittuilijoita.

Ei enää yhtään kirjoitusta yksin baariin menemisestä tai risteilyistä. Tuliko selväks saatana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu