PT opiskelija Turusta tarjoaa opastusta ilmaiseksi kuntoiluun!

Moi!

Olen 31-vuotias mies puolinen personal trainer opiskelija Turusta ja etsin harjoitus asiakasta.

Omaan 15 vuoden harjoitustaustan kuntosaliharjoittelusta ja olen harrastanut paljon muitakin liikuntalajeja. Luonteeltani olen erittäin ystävällinen ja ihmisläheinen:) Että mun kanssa on helppo päästä hommassa alkuun ja olen apuna aina kun on tarvetta! Eli voidaan ihan treenata yhdessä, jolloin se on mielekästä ja silloin sisäistää liikkeet/menetelmät paremmin:)

Tähän harjoitus asiakas suhteeseen kuuluu mm. kuntotestaus(ei ole mitenkään raskas testi), tavoitteiden selvittäminen, henkilökohtainen harjoitusohjelma, runsaasti yhteisiä treenejä, ruokailupäiväkirjaa, sekä kaikkea muuta hyödyllistä joka liittyy olennaisesti kuntoiluun.

Huom. minulla ei ole mitään erityivaatimuksia asiakkaan suhteen, että kaikki voivat lähettää viestiä kuntotasosta riippumatta:)

Alustavasti kyseessä olisi noin 3 kuukauden yhteistyö. Ja tämä kaikki tosiaan ilmaiseksi:) ja jos niin tahdomme niin voimme jatkaa pidempäänkin:)

Tänne voi laittaa viestiä tai sitten suoraan sähköpostiini joka on [email protected], josta voi kysyä lisää asian tiimoilta.

Pikaisesti vaan yhteyttä!:)

7

319

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VP?

      Oliko kysymykseni liian vaikea kun piti pyytää ylläpioa poistamaan.
      Ei väärissä luuloissa ole isompaa vikaa kun vaan on valmis korjaan luulonsa kun tietoa tulee tilalle.

      • Luulosairas

        Ylläpito luultavasti poistaa kaikki kommenttisi ilman pyyntöjä.


    • VP?

      Ylläpidossa istuu idiootti, niin yksinkertaista se on

      • Ei muuta kuin uutta viestiä ylläpidolle jos mun viesti niin paljon häiritsee;D


    • Hei nytten vaan yhteyttä minuun, niin aloitetaan liikkuminen:)

      Kokeillaan yhdessä liikkeitä ja teen treeni ohjelman. Olen aidosti hyvässä hengessä mukana ja rahaa en pyydä tästä. Laita viestiä ni tutustut muhun paremmin ja voit kysellä lisää:)

    • Tämän ketjun voi sulkea asikas on jo valittu.

      • pr...

        Mahtanee olla onnekas :P sääli että näin tämän vasta nyt. Kuulostat mukavalta.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 124
      1385
    2. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      87
      1288
    3. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      141
      1259
    4. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      242
      1160
    5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      57
      1046
    6. 67
      955
    7. Vieläkään ei voi opiskella kursseja korkeakoulussa?

      Vaikka lakiin tehty muutos hän ei saanut opiskella työttömyystuella. https://yle.fi/a/74-20244925
      Työttömyys
      14
      902
    8. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      83
      891
    9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      42
      710
    10. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      66
      694
    11. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      42
      620
    12. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      36
      585
    13. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      15
      578
    14. Taidan luopua

      Sinusta.
      Ikävä
      34
      555
    15. Jälleen näin nainen unta sinusta

      Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
      Ikävä
      28
      539
    16. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      65
      518
    17. En olis uskonu

      et kuulut tollaseen porukkaan
      Ikävä
      87
      501
    18. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      39
      495
    19. Meiltä löytyy kyllä älliä

      Vai mitä oot mieltä...
      Ikävä
      92
      485
    20. Et siis halua

      Kansssani mitään
      Ikävä
      29
      479
    Aihe