ihannematuresi?

http://www.iltasanomat.fi/muoti-kauneus/art-1288689621942.html?pos=ksk-nln

jossei ois silarit niin aika hyvin säilynyt ja kelpais kyllä
9159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kyllä yli nelikymppiset naiset on ihan turhia tässä mailmassa, mutta hieno juttu että toi muikkeli on pitänyt itsensä kuosissa vielä tuossakin iässä.

Äänestä
  • Vähänkö homosti sanottu.

    Äänestä

  • Kaks asiaa, joista miehet ovat aina olleet autuaan pihalla: naisen ikä ja naisen paino... "Tuossakin iässä" Anne Kukkohovi on paremman näköinen kuin 20 siideripissikset ja -valaat.

    Äänestä

  • vcccxcvbbvvcxxccvbcc kirjoitti:

    Vähänkö homosti sanottu.

    oot yli nelikymppinen ja läski akka, siksi kommani oli mielestäsi "homosti" sanottu. Taas kirpaisi läskiä ja vanhaa mätäsakkaa.

    Äänestä

  • yty4t5erfg kirjoitti:

    Kaks asiaa, joista miehet ovat aina olleet autuaan pihalla: naisen ikä ja naisen paino... "Tuossakin iässä" Anne Kukkohovi on paremman näköinen kuin 20 siideripissikset ja -valaat.

    siksipä linkki on tehtykin, olen samaa

    Äänestä

  • yty4t5erfg kirjoitti:

    Kaks asiaa, joista miehet ovat aina olleet autuaan pihalla: naisen ikä ja naisen paino... "Tuossakin iässä" Anne Kukkohovi on paremman näköinen kuin 20 siideripissikset ja -valaat.

    Sekä yksikään näistä naisettomista mätisäkkimiehistä, jotka haukkuvat netissä naisia.

    Äänestä

  • Äitis on näköjään turha.

    Äänestä

Silarit? Missä? AK:lla on luomut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naminamia kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/muoti-kauneus/art-1288689621942.html?pos=ksk-nln

jossei ois silarit niin aika hyvin säilynyt ja kelpais kyllä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu