Ranska parempi lätkämaa kuin Suomi

Suomi on mitä todennäköisimmin ulkona jatkopeleistä, mutta Ranska on jo varmistanut jatkopaikan. Niin se vain tämäkin päivä piti nähdä... Kazakstankin olisi voittanut Suomen ilman Rinteen huippupelastuksia.

Kaikki muut paitsi Rinne, hävetkää Leijonat hävetkää....
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Antas ny perkele niille vaikka pari-kolme kiakkoo sinne kentälle, nii ei tars yhrestä tapella....Kaappihomot halailee toisiaan maalin jälkeen.....

Äänestä

valmiiks,ku nii selvä kotimatka tulos!ei kyl kuulukkaa pääst jatkaa tol pelil.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hävetkää Leijonat hä kirjoitti:

Suomi on mitä todennäköisimmin ulkona jatkopeleistä, mutta Ranska on jo varmistanut jatkopaikan. Niin se vain tämäkin päivä piti nähdä... Kazakstankin olisi voittanut Suomen ilman Rinteen huippupelastuksia.

Kaikki muut paitsi Rinne, hävetkää Leijonat hävetkää....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu