Pystyn treeneissä vetää 3x4x110 kg pelkkää vyötä käyttäen. Ennätysmaksimia, joka on 135 kg pitäisi saada lähemmäs 150 kg. Toi 135 kg tuli vyöllä ja polvisiteillä.
Talven aikan noi varusteettomat sarjapainot on kasvanut isommiksi kuin mitä ne on koskaan ollu.
Jotenkin tuntuu, että noi neloset kulkee vielä raakana ilman varusteita, mutta kun lähestyy niitä maksimirautoja, ei ne enää ilman polvisiteitä lähekkään.
Minkalaista treeniä pitäisi nyt alkaa lisäämään, jotta toi 150 helähtäisi kesällä rekordiin. Nää 90-95 % raudatko lyhyin sarjoin ja pitkin palautuksin olisi ratkaisu?
Millaiseen RAW-maksimiin pitäisi riittää nää treenitulokset!
natural lifter
2
174
Vastaukset
- 1+2
Ootko tosissasi? Jos painot on tuota luokkaa niin jätä vyöt ja muut varusteet. Alkaa parissa vuodessa painot liikkuu ihan eri lukemissa. Vahvistuu keskivartalo yms.
- ekspertti3
Hyviä tuloksia ovat.
Ala vahvistaa keskikroppaa ja takareisiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup323111- 1482223
Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene121707Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA
Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR3881230- 671215
J miehestä oikeaa
Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen1031208Se meidän sydänyhteys
Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi591120- 771085
- 621079
- 2851