On hauskaa miettiä miten iki-neitsyet palstapojat estävät hiusrajansa siirtymistä finatabuilla ja siten luopuvat erektiostaan, toisaalta eihän näille hardcore ätmeille pillua koskaan siunaantuisikaan niin ehkä parempi vain katsella kotona verhot kiinni peilistä vain hiukan kaljuuntunutta päätään ja mättää lisää finaa naamaan. Toista se on kunnon panosonneilla jotka eivät kaljuaan häpeä! Tatuoitu kalju ja lihaksikas karju saa naisen voihkimaan nautinnosta, ja limaläpi toisensa jälkeen avaa kuuman kosteat huulensa kaljun ähkijän spermattavaksi!
Fina-tabuja syövät impotentit VS kaljut jyystökarjut!
Mies vastaan Hiiri
2100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kaljut jyystökarjut jos ovat vielä tosi lihaksikkaita, ovat usein käyttäneet steroideja. Streroidit ovat sellaisia, että vaikka mies ei muuten juurikaan kaljuuntuisi, steroidit nostaa testosteronin ohella myös kaljuuntumista aiheuttavan dihydrotestosteronin pilviin, jolloin tuuheatukkainenkin saattaa menettää lettinsä muutamassa vuodessa ja se ei enää yleensä kasva takaisin kun kerran hiusnysty on surkastunut.
Kreatiini on toinen joka saa herkemmillä hiukset lähtemään, sillä se nostaa dht:tä.
Kyllä sitä vaan täytyy olla parhaita nuoruusvuosia elävällä nuorella miehellä hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässä, eikä näyttää joltain kaljuuntuneelta ja rumalta persujuntilta.
Kuitenkin sitä aina naiset ajattelevat kaikkea negatiivista siitä, jos miehellä on tukka jo nuorena kaljuuntunut ja se on ihan varma asia, että loppupelissä naiset pitävät kuitenkin sitä hyvätukkaista miestä paljon komeampana, nuorekkaampana, kiinnostavampana ja kaikin puolin paremman näköisenä kun jotain kaljuuntunutta nuorta miestä.
Mutta eipä tätä asiaa ketkään tämän palstan miehet tietenkään ymmärrä, kun kaikki ovat täällä vaan näitä ahdasmielisiä ja kaljuuntumista ihannoivia persujuntteja!!!!
Olen muuten huomannut naisista myös sen asian, että nämä kaljuista/kaljuuntuvista miehistä pitävät naiset ovat just näitä naispuolisia persujuntteja, eli he sopivat oikein hyvin näille rumille ja kaljupäisille militaristipersujunttimiehille.
Tuuheatukkaisista ja pitkätukkaisista miehistä pitävät naiset taas ovat kaikin puolin suvaitsevaisempia, avarakatseisempia ja humaanimpia elämänarvoja kannattavia fiksumpia naisia. Nämä naiset taas ymmärtävät paremmin myös miehen sivarivalinnan ja ovat muutenkin kaikin puolin suvaitsevaisempia kun jotkut kaljuista miehistä pitävät militaristipaskapersujunttinaiset.
Niin ja miksei tuuheatukkainen mies voisi myös olla tatuoitu ja/tai lihaksikas?