Kommentoinnin miinusnappi näyttää kadonneen... ainakaan mun käyttöliitymässäni sitä ei enää näy. Harmi, koska sillä oli käyttöä.
Oma ennätykseni (ainakin tietääkseni) on muuten -345 lähes legendaarisesta Dawkinsin Playboy interview -ketjusta. Toivottavasti ne eivät kaikki tulleet samalta henkilöltä :-D
Tällä se irtosi, 5 pupun suoritus:
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10870529#comment-56872852-view
Miinusnappi?
6
126
Vastaukset
"Toivottavasti ne eivät kaikki tulleet samalta henkilöltä :-D"
Ehkä jonkun multinikin kaikki(?) 345 persoonaa rakastaa kristillisesti sinua. Siis vihaa.- karvainen mandariini
Se on otettu vain illulta pois, koska kampanjoit voimakkaasti atterievokkien ideologiaa ja miinustat totuudellisesti kirjoitettuja kreationistien kirjoituksia.
Onneksi ylläpito viimein heräsi.
Minulla kyllä näkyy tuo miinusnappi.- Pliis!
Todista, anna mulle miinus.
- karvainen ameeba
Pliis! kirjoitti:
Todista, anna mulle miinus.
En minä ole velvollinen todistamaan mitään kenellekään. Uskon pitäisi tässäkin asiassa riittää, aivan kuten usko Jeesus Kirstukseen.
- karvainenpsykojyr
karvainen ameeba kirjoitti:
En minä ole velvollinen todistamaan mitään kenellekään. Uskon pitäisi tässäkin asiassa riittää, aivan kuten usko Jeesus Kirstukseen.
Huhhuh mikä vallhtelija, kenelläkääm ei ole minunappia enään. Tuski Jumalakaan vain sinulle teki sellaisen. Mytomaani-kretu, enpä olisi arvannut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395248- 853752
- 483145
- 623045
- 113025
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562383- 411878
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1451848Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….101825- 181751