Tinder

http://www.iltalehti.fi/digi/2014051618302356_du.shtml

aika turha juttu koska naiset ei tee alotteita sielläkään eikä missään muualla. Jos mies tekee aloitteen niin naissie ei kiinnosta kuten ei kiinnosta suomi24 treffeissäkään. 99% naisten profiileistä on varmaan turhia.
4145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä olen tehnyt siellä aloitteita ja olen nainen.
Omalta lähiseudulta vaan ei löydy ketään, kaikki on jossain 100 km päässä... deittailu ei ihan heti extemporeena onnistu...

Äänestä
  • Juuei. Kymmenen vuotta deittailua takana ja tää extemporee on edelleen vetämässä vesiperiä profiileineen. No jos eläkeiässä natsais. Siihenkin vielä yli kolkyt vuotta ja suomen kansanedustajien hommia seuraamalla en näillänäkymin eläkeikää koskaan tule saavuttamaan.

    Äänestä

Naisten profiilit ovat turhia, koska sinä et saa seuraa?

Olisiko kuitenkin niin, että _sinun_ profiilisi on turha? ;)

Äänestä

Naisilla on varaa olla nirsoja koska heillä on valinnanvaraa miesten suhteen. Tavisnaisetkin ovat suosittuja miesten keskuudessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naiset nirsoja kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/digi/2014051618302356_du.shtml

aika turha juttu koska naiset ei tee alotteita sielläkään eikä missään muualla. Jos mies tekee aloitteen niin naissie ei kiinnosta kuten ei kiinnosta suomi24 treffeissäkään. 99% naisten profiileistä on varmaan turhia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu