Joukkomurhaajat usein maahanmuuttajataustaisia

Useinmiten fanaattisia muslimeja.
854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niin. Miksi pitää ottaa riski ja päästää potentiaalisia pomminräjäyttelijöitä Suomeen. Ei heillä kaulassa lue kylttiä kuka räjäyttää pommin ja kuka ei, mutta jatkuvasti maailmalta tulevat uutiset kertovat mikä uskontoryhmä näitä pommejaan paukuttelee lähes päivittäin eri kohteissa. Muut maahanmuuttajat ovat todellakin tervetulleita Suomeen.

Äänestä
  • Hyvä pointti. Ennakkotapauksia on maailmalta (Euroopastakin) niin paljon, että niistä pitää osata päättäjienkin vetää johtopäätökset. Emmehän halua jättää lapsilemme turvattomampaa Suomea, kuin se jossa itse olemme saaneet kasvaa.

    Äänestä

  • Suojelupoliisin ilmoituksen mukaan Suomessa on jo 3 numeroinen luku terroristeja

    Äänestä

Shkupolli taisi Jussufin tavoin oli mielisairas.

Äänestä

Shkupolli oli mustasukkainen. Auvinen ja Saari olivat masennuspotilaita, jotka laiminlöivät lääkkeensä. Petri Gerdin mielentilasta ei ole tietoa. Tällä hetkellä oikeudessa olevat kemiläinen ja helsinkiläinen ovat "syrjäytyneitä".

Muita joukkomurhaajia ei ole Suomessa tainnut ollakaan sitten kansalaissodan?

Äänestä
  • Miten voi olla murhaaja jos ei ole kuollut ketään?

    Äänestä

  • Korjaus, rakas mette.
    Nainen on vantaalainen - ei helsinkiläinen.

    Äänestä

  • ei muita -paitsi ne musuneegerit joita laumoittain tuodaan afrikasta ja lähi-idästä.
    Miten voit unohtaa koko sen roistolauman.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saria käskee kirjoitti:

Useinmiten fanaattisia muslimeja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu