Pioneer CT-330 casetti deck

mri2

Minulla on retro Pioneer casetti deck CT-330 josta on nuo vetohihnat (3kpl) haurastuneet kokonaan enkä ole saanut mistään selville minkä laiset, ja minkä pituiset nuo ovat , niiden tyypit olen kyllä löytänyt (REB-453, REB-454,REB-455) jenkkilästä niitä ehkä voisi ostaa, mutta kyllä niitä löytyis varmaan kotomaastakin kun tietäisi oikeat mitat. Näitä vetohihnoja myy kyllä www.partco.fi , mutta tarvis tietää koko. Onkohan kenelläkään tietoa tai mahdollista vinkkiä mistä tuon yllä olevan casetti deskin vetohihnojen koon saisi selville. Kiitos.

4

260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seppo suuremmoinen

      Polta se dekki ja osta jotain nykyaikaisempaa.

    • retroillaan....

      65 dollarin hintainen dekki. Varaosat maksaa varmasti yhtä paljon. Osta "uusi" käytetty dekki huutokaupasta. Suomessa hyviä kasettidekkejä saa alle 70 eurolla. Pioneer Ct330 ei edes ole sieltä paremmasta päästä.

      • Anonyymi

        ?!?!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2746
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1184
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      989
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      61
      977
    5. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      907
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      78
      888
    7. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      102
      842
    8. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      815
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      728
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      684
    Aihe